Aktorzy

Ada Neyman (Kriss de Valnor)
Ada Neyman kobieta o wielu twarzach.
Jej urodę i temperament Siostry Bui doceniły wielokrotnie, zapraszając ją do udziału w takich projektach jak: film krótkometrażowy “Wieża”, teledysk zespołu Jazzpospolita i teledysk do utworu "LoveLock" zespołu Łąki Łan.

Jej artystyczna dusza nie przeszkadzała jej w studiowaniu w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu oraz w American Business School w Paryżu. Pracowała nawet jako Menedżer ds. rozwoju w brytyjskiej firmie szkoleniowej. W wolnych chwilach swoje umiejętności i talenty wykorzystuje m.in. przy projektowaniu ubiorów, wnętrz, oraz w fotografii.

Od zawsze fascynowała ją postać Kriss de Vanlor z którą silnie się utożsamia. Naturalną koleją rzeczy było wybranie jej do roli tej niezwykłej wojowniczki. 

Ewa Kasprzyk  (Valdemena)
Aktorka teatralna i filmowa.Ukończyła PWST w Krakowie. Przez wiele lat związana z gdańskim Teatrem Wybrzeże. Od 2000 roku aktorka warszawskiego Teatru Kwadrat.

Magdalena Kielar (Mojmira)
Aktorka teatralna i telewizyjna. Znana z wielu ról filmowych i serialowych, a słuchaczom radiowej czwórki ze słuchowiska "Radioteriapia" . Od lat zajmuje się yogą i kończy studia na wydziale Totalnej Biologii.

Włodek Dembowski (Derwan)
Znany jako Paprodziad - wokalista zespołu Łąki Łan.
Oprócz pracy w zespole i na planie naszego filmu, zajmuje się również Warszawską Turystyką Ekstremalną, oraz pracuje z ludźmi chorymi na autyzm.
Swoimi działaniami związany jest też bardzo z Kazimierzem Dolnym, gdzie w 2014 roku został jednym z organizatorów pierwszego festiwalu Kazimiernikejszyn.

Brak komentarzy: